Apie mus

Mes garantuojam saugias ir kokybiškas paslaugas!​

Nuo 2011m Kauno m. įsikūrusi  įmonė, specializuojasi vietiniais pervežimais vien tik su įvairiom platformom. Nors paslaugas teikiam pagrinde tik Lietuvoje, tačiau galime pasiūlyti, visus tarptautinius reikalavimus atitinkančias transporto priemones, profesionalius ir atsakingus vairuotojus, bei laiko patikrintą, didelę patirtį logistikoj turinčią, visą komandą. 

Platus spec.priekabų pasirinkimas, leidžia suteikti lanksčią kainodarą užsakovams. Galime pervežti įvairiausią techniką, konstrukcijas ir t.t. net iki 60t, o taip pat ir nestandartinius, stmbiagabaričius krovinius, įvairius namelius. Jau daug metų esam patikimas partneris daugelio Lietuvos stambių įmonių ir organozacijų. Teikiame visas kompleksines paslaugas, susijusias su negabaritinių krovinių transportavimu – pasirūpiname visais reikalingais leidimais iš VKTI, savivaldybių ir kitų institucijų, krovinių draudimais ir, pagal poreikį, palydos (PILOT) automobiliais.

Kad sutaupyt mūsų laiką ir užsakovų transporto išlaidas, pastoviems klientams rekomenduojam naudotis mūsų mobilia programėle Autobleidas.

Kiekvienas logistikos darbuotojas į savo telefoną gali parsisiųst ir naudotis programėlę nemokamai, bei užsisakinėt mūsų transportą, kuris yra ženkliai pigesnis.

Negabaritinių krovinių pervežimas- kas tai?

Tai nestandartinių matmenų arba labai sunkių krovinių gabenimas, kuriems reikalingas specialus transportas. Vežėjo darbuotojai parenka geriausią maršrutą, sutvarko reikalingus leidimus, suorganizuoja palydą, bei pasirūpina krovinio saugumu.

Nestandartiniai, negabaritiniai, sunkiasvoriai kroviniai – tai tokie kroviniai, kurių matmenys ar svoris viršija valstybės, kurios teritoriją vežamas krovinys, nustatytą maksimaliai leistiną dydį ar svorį. Tai gali būti pramoniniai, žemės ūkio, statybiniai, miško, karjerų ar kiti mechanizmai. Didelio svorio arba gabaritų konstrukcijos bei talpos, kurios gali būt plastikinės,metalinės, medinės ar gelžbetonio. Taip pat gali būt ir įvairūs statiniai: karavanai, konteineriai, segmentiniai ir moduliniai nameliai.

Sunkvežimių, su specialiomis puspriekabėmis-platformomis, vairuotojai yra baigę atitinkamus mokymus ir turi ilgametę, tokių krovinių gabenimo, patirtį.

Galime pasiūlyti visą nestandartinių krovinių vežimo paslaugų kompleksą:

  • sunkiasvorių krovinių pervežimas;
  • negabaritinių krovinių transportavimas;
  • krovinių palydos ir apsaugos organizavimas;
  • reikalingų leidimų gavimas iš Valstybinės kelių transporto inspekcijos, policijos, savivaldybių, ir t.t..